Ogłoszenie

Nie rejestrujcie się ponieważ forum jest nie skończone.A jesli musicie sie zarejestrowac to nie pisac w nicku klanu ani nazwiska postaci.

Forum

Forum Wątki Posty Ostatni post

Jak w to sie gra!!

Tu sa wyjasnione zasady gry oraz inne ciekawostki.

(Moderowane przez Malavi, damian)

4 4 REGULAMIN KTO NIE PRZECZTA BAN!!!!!!!!!!!!!!
2008-03-21 15:14:39 przez damian

Biuro Admina

(Moderowane przez Malavi, damian)

5 25 Tu mozna zamienic 1 pn na 1000G i odwrotnie.
2008-03-29 09:35:22 przez damian

Zebrania adminow

Tu odbywajo sie zebrania adminow.Niestety dostep na ten dzial mojo tylko admini i Moderatorzy.
4 5 Lista adminow
2008-03-25 13:06:44 przez Sasuke

Szkola i inne rzeczy.

Forum Wątki Posty Ostatni post

Akademia Ninja

[img]http://www.senpuu.net/fotki/miejsca/akademia.gif[/img]

(Moderowane przez Malavi, damian)

12 40 Test na genina
2008-03-22 14:13:02 przez damian

Wioski

Tu bedą wpisy oraz informacje o danej wiosce.
0 0  

Sala treningowa

Tu kazdy gracz moze pocwiczyc swoje mięśnie , chakre i inne rzeczy.
2 2 Trening chakry
2008-03-23 12:33:25 przez damian

Nauka jutsu zwierząt

Tu mozecie nauczyc swoich zwierzat jutsu.
0 0  

Umiejetności

Tutaj mozecie sie nauczyc przydatnych w walce umiejetnosci.
6 8 Rozmowa ze zwierzetami ( 50 pn)
2008-03-25 13:21:19 przez damian

Jutsu

Tu mozecie sie nauczyć jutsu przydatnych w walce.
0 0  

Misje

Tu mozecie robic misje , dzieki ktorym wzbogacicie sie o pn i G
0 0  

KG

Tu mozeie odkryc w sobie KG . Oczywiscie za kilka PN.
2 3 Sharingan
2008-03-28 20:32:59 przez damian

Sklep i inne rzeczy

Forum Wątki Posty Ostatni post

Handel graczy.

tutaj gracze handlują między sobą.
1 1 Handel
2008-03-22 20:47:25 przez Malavi

Sklep

Tu mozna kupic ciekawe rzeczy.
31 40 Karma dla smoków
2008-03-25 13:30:43 przez Malavi

Artefakty

Można tu kupić bardzo potężne rzeczy.Mozna miec tylko 3 artefakty na osobe.Artefaktow niemozna pozyczac ale mozna je sprzedac komus innemu , ale trzeba o tym powiadomic admina.
22 24 Infromacja dotycząca demonicznego seta.
2008-03-25 13:32:45 przez Malavi

Zwierzaki

Tu można kupić zwierzaka.Jeden gracz moze miec 1 zwierzaka.
7 11 Smok Ognisty
2008-03-25 13:28:24 przez damian

Bank

Tutaj odbieracie swoje wypłay.Tylko w niedziele i czwartki.
2 4 Bank
2008-03-27 20:52:07 przez damian

Kopalnia złota

Tutaj będziecie mogli wydobywać złoto czyli pieniądze.
1 1 Kopalni
2008-03-25 10:44:19 przez Malavi

Arena

Forum Wątki Posty Ostatni post

Walki

Tu się odbywają walki .
0 0  

Klany

Forum Wątki Posty Ostatni post

Inuzuka

Klan Inuzuka Jej przedstawicielem jest a raczej są Kiba i jego wierny kompan Akamaru. Główną zdolnością tego klanu jest to iż każdy jego przedstawiciel posiada swoje własne zwierze które rozumie jak człowieka. Kiba posiada wiernego psa. Ojciec Kiby (którego imienia niestety jeszcze nie znam) również posiada swojego kopana którym tez jest pies Komaru. Wydaje się ze Akamaru jest właśnie synem Komaru.
1 3 Zapisy
2008-03-28 20:25:08 przez damian

Uchiha

Jest to jeden z 2 ostatnich spadkobierców jednego z najbardziej szanowanych klanów w Konoha. Gdy Sasuke miał 7 lat jego klan został wymordowany przez jego brata Itachiego Uchihe ponieważ ten chciał sprawdzić swoje umiejętności. Sasuke od tamtego dnia chce zabić Itachiego żeby pomścić swój klan. Członkowie klanu Uchiha mają specjalną zdolność związaną z więzami krwi mianowicie mowa o Sharinganie oczom dzięki którym członkowie klanu Uchiha (również Kakashi który ma w lewym oku Shringana którego dostał od Obito Uchihy) mogą kopiować każdą technike jaką tylko zobaczą. Niestety Sasuke nie jest tak silny jak Itachi. I gdy go spotyka Itachi bez żadnego problemu go pokonuje używając na Sasuke techniki psychicznej. Przez co Sasuke przyz pare tygodni leży w śpiączce ratuje go Tsunade po którą wyruszył Jiraiyia i Naruto. Sasuke żeby zdobyć siłe wyrusza do Orochimaru jednego z legendarnej trójki shinobi. Konohy. Orochimaru jest jednym z głównych czarnych charakterów w serii Naruto. Oro potrzebuje ciała Sasuke żeby muc poznać wszystkie techniki świata. Ale Sasuke to nie przeszkadza chce pomuc Orochimaru który gdy dostanie jego ciało zamierza pokonać Itachiego co oznacza że w pewnym sensie Sasuke pomści swój klan.
1 2 Zapisy
2008-03-28 20:45:34 przez damian

Hyuuga

Klan Hyuuga Jest to jeden z najdumniejszych klanów żyjących na terenie Wioski Liścia. Po wojnie kiedy to większość klanów ukrywała swoje moce, klan Hyuuga uważał ze to uwłaszczało by ich dumie i nie kryli się ze swoimi umiejętnościami. Charakterystyczna cecha tego klanu jest brak źrenic w oczach. Do tego klanu nalazły sporo osób. Zacznijmy od rodziny Hinaty ,jej ojciec jest przywódca całego klanu nazwanego "Main House" (główna rodzina). Kuzynem Hinaty jest Neji .Ojcowie tej dwójki byli braćmi bliźniakami, aż do pamiętnego napadu na "Main House" ninja z "Wioski Błyskawicy". Chciał on porwać Hinate, jako następczyni przywódcy domu oraz posiadaczkę sekretu Byakugan'a. Niestety jego plan się nie powiódł i został on zabity przez ojca Hinaty. Wtedy jednak Wioska Błyskawicy chciała wystąpić na ścieżkę wojenna i społeczeństwo "Ukrytego Liścia" zmuszone było oddać niejako w ofierze jednego z członków domu Hyuuga. Tym kimś miał być oczywiście zabójca ninjy z Wioski Błyskawicy, jednak był to przywódca domu głównego.Postanowiono że śmierć poniesie jego brat bliźniak, ojciec Neji'ego tak aby zadośćuczynić tamtej wiosce a przy okazji nie pozwalając na przejęcie sekretu Byakugan'a, ponieważ ojciec Neji'ego urodził się jako drugi z bliźniaków i niejako z urzędu został on przydzielony do "Branch House" odgałęzienia domu głównego. Przedstawiciele " Branch" mieli w obowiązku chronić swoją rodzinę z domu "Main", a ponadto musieli im być posłuszni ,do czego zmuszała ich sekretna pieczęć na ich czołach. Pieczęć ta nie pozwalała także na przejecie sekretu Byakugan po śmierci jego użytkownika gdyż niszczyła cała jego strukturę. Wróćmy do domy głównego. Hinata ma ponadto młodszą siostrę Hanabi. Najważniejszą techniką klanu Hyuuga jest Byakugan. Jest to także technika oparta na oczach lecz całkiem innego typu niż Sharingan (chociaż jedna jest pochodną drugiej). Wykonawca tej techniki używa Jutsu do tego aby widzieć na znacznie dalsze odległości niż normalni ludzi czy choćby Shinobi. Dzięki tej technice można również widzieć poprzez różne materialne rzeczy typu ściany, drzewa itd. Kolejna możliwością tej technik jest widzenie "za siebie " bez odwracania głowy (prawie 360 stopni pola widzenia). Wygląda to jakby użytkownik techniki patrzył przez swoja czaszkę. Tych którzy widza ta technikę pierwszy raz może ona nieco przerazić. Jako ze członkowie klanu Hyuuga nie posiadają źrenic, zostają one podczas tej techniki delikatnie zarysowane wewnątrz oczu. Od owych "źrenic" odchodzą bardzo widoczne nerwy, które widać nie tylko na tle oczy ale także wokół nich.
1 1 Zapisy
2008-03-29 09:36:40 przez damian

Akimichi

Klan Akimichi Jest to klan do którego należy Choji. Nie za dużo wiadomo o tym klanie. Jedynie można powiedzieć co jest ich koronna technika, a mianowicie Baika no Jutsu. Polega ona na wielokrotnym zwiększeniu masy swojego ciała, które po zmianie przypomina wielka kule. Zauważyliście może ze podczas serialu Naruto, Choji ciągle coś je a to dlatego, że do wykonania tego typu techniki potrzeba ogromnych ilości kalorii .Mistrzem tej techniki jest ojciec Choji'ego, Chomaru. Zapewne każdy mógł dostrzec na twarzy Choji'ego czy Chomaru, znak na twarzy. Kto wie, może to jest symbol, który jest znakiem szczególnym tego klanu.
0 0  

Klan Aburame

Klan Aburame Członkiem tego klanu jest tajemniczy gość o imieniu Shino. Nie wiadomo zbyt dużo o tym klanie, jedynie z kilku retrospekcji mogliśmy się dowiedzieć nieco o umiejętnościach i specyfice tej społeczności. Klan tej żyje niejako w symbiozie z różnego typu organizmami, najczęściej owadami ale także z nieco większymi "potworkami" owady te żyją wewnątrz przedstawicieli tego klanu i zjadają ich Chakre .W zamian za to są one im posłuszne i gotowe w każdym momencie do walki. Członkowie klanu potrafią także porozumiewać się z tym robactwem. Każdy nowonarodzony członek tego klanu jest składany w ofierze jakiemuś robactwu, który później będzie z nim współżył.
0 0  

Klan Nara

Klan Nara Przedstawicielem tego klanu jest Shikamaru.Tak jak w poprzednich klanach także o tym klanie wiadomo tylko tyle ze ich główna bronią jest technika o nazwie Kagemane no Jutsu. Technika ta pozwala dzięki swojemu cieniowi unieruchomić przeciwnika. Przedstawicieli tego klanu cechuje ponadto ogromny iloraz inteligencji. Ojcem Shikamaru jest Shikaku, którego aparycja prezentuje się lepiej w porównaniu do jego syna.
0 0  

Klan Kaguya

Klan Kaguya Klan Kaguya był chyba jednym z najbardziej barbarzyńskich klanów w Naruto. Ich jedynym zajęciem, rozrywką i sposobem na życie były wojny. Cały czas z kimś walczyli, nie mogli usiedzieć w spokoju. W końcu wyzwali na wojnę Wioskę Deszczu, od których dostali sromotny łomot. Przyżył jedynie Kimimaro (więcej tutaj) i tylko jego jedynego znamy z tego klanu. Na jego przykładzie możemy stwierdzić, że klan miał zaawansowaną linię krwi ściśle związaną z kośćmi. Każdy z członków był zdolny do przetwarzania swojego układu szkieletowego bez ograniczeń. W dodatku wytwarzane kości wzbogacone są w duże ilości wapnia, dzięki czemu stają się twarde jak stal.
0 0  

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 5
Wszystkie wątki: 203
Wszystkie posty: 316
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: Sakura Haruno
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1

10 najbardziej aktywnych użytkowników:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl